Aimtec

PROGRAMÁTOR ANALYTIK

NÁPLŇ PRÁCE

  • Jako člen týmu se budete podílet na vývoji intranetové aplikace pro řízení skladů. Aplikaci vyvíjíme v jazyce Java nad Microsoft SQL Serverem. Uživatelské rozhraní tvoří JSP stránky a telnet obrazovky na ručních bezdrátových čtečkách čárového kódu. Vývojový nástroj je Eclipse.
  • Vaším úkolem bude nejen čisté programování a testování svého vlastního kódu ale také spolupráce na analýze problému a tvorbě zadání.
  • K řízení vývoje používáme agilní přístupy (SCRUM).

POŽADUJEME

  • znalost relačních databází a SQL – nejlépe MS SQL (Oracle, DB2, ..)
  • velmi dobrou znalost OOP - nejlépe JAVA, případně C++, C#
  • znalost HTML, JSP, XML, JavaScript
  • zápal pro věc a ochota učit se nové technologie
  • dobré komunikační schopnosti a analytické myšlení
  • schopnost týmové spolupráce – znalost agilního vývoje výhodou
  • angličtinu na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

  • Řešení zajímavých úkolů pro špičkové firmy v Čechách i v zahraničí
  • Získávání zkušeností od odborníků z řad zaměstnanců zákazníka i vašich spolupracovníků
  • Rozšiřování jazykových znalostí na zahraničních projektech
  • Neustálé obohacování odborných znalostí
  • Otevřenou komunikaci a fair-play jednání
  • Týmové i individuální úspěchy
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Tréninky manažerských a osobních dovedností
  • Širokou škálu zajímavých benefitů

TERMÍN NÁSTUPU

  • Ihned